Hakkımızda

“Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’ya Hoş geldiniz…

Cappadocia Cave House bölgenin kalbi olan Ürgüp’te benzersiz bir tatil yaşamanız için dizayn edilmiş odaları ile sizlere hizmet vermektedir. Bölgeye özgü olarak doğal mağara ve kaya odaların restore edilmesi ile hizmetlerinize sunulmuş olan tesisimiz uzun yıllardır değerli misafirlerimizi konfor ve huzur ile ağırlamaktadır.

 

HİZMET VE KALİTE STANDARTLARIMIZ

 

Siz değerli misafirlerimizin tatilleri süresince duyacağı tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak Anadolu misafirperverliği ile şekillendirilmiştir. Otelimizde konforlu odalarınızda tarihi dokuyu hissedecek, ortamın büyüsüne kapılarak normal hayat telaşınızdan uzaklaşarak dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

 

Eşsiz manzarası sizlere tarihin içinde yolculuk yapma imkânı sağlarken, kaya oyma (mağara) odalarda doğal havayı soluyup tazelenip dinlenerek yeni güne başlamanın keyfini yaşayabilirsiniz…

 

Günün farklı saatlerini her açıdan Kapadokya manzarasına nazır terasımızda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

 

Cappadocia Cave House Göreme’ye bir kaç dakikalık mesafededir. Aynı zamanda Ürgüp merkezde yer almakta olup, Vadi ve yürüyüş rotalarına en yakın konumda yer almaktadır.

 

Havayolunu tercih eden misafirler için Nevşehir Havaalanı 45 km Kayseri Havaalanı ise 70 km mesafede bulunmaktadır. Kendi araçları ile gelmeyen misafirlerimiz için Transfer hizmetimiz de mevcuttur.

 

Tüm odalarımızda; Kablosuz internet bağlantısı, Minibar, Saç Kurutma, Uydu Yayınlı Lcd T.V. , Kettle ve Çay Kahve Seti, Merkezi Isıtma Bulunmaktadır… Bununla birlikte bazı odalarımız sizleri Türk Hamamı ve Jakuzi ile şaşırtmaktadır. Avlu ve Verandaya açılan odalarımız ile dış mekan kullanımına da olanak tanımaktayız.

Hakkımızda - Cappadocia Cave House | Kapadokya Kayal Otel | Kayal Otel Ürgüp | Nevşehir Kaya Otel

Hizmet ve kalite standartlarımız, Siz değerli misafirlerimizin tatilleri süresince duyacağı tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak Anadolu misafirperverliği ile şekillendirilmiştir. Otelimizde konforlu odalarınızda tarihi dokuyu hissedecek, ortamın büyüsüne kapılacak normal hayat telaşınızdan uzaklaşarak dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Misafirlerimize her anı özel kılacak olağanüstü zaman geçirebileceğiniz bir mekan hazırladık. Ekibimiz her türlü ihtiyacınızı karşılamaktan ve isteyebileceğiniz tüm özel aktiviteler ve organizasyonlara yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Cappadocia Cave House

Karağandere, Barbaros-2. Sk.
No:4 - 50400 Ürgüp/Nevşehir

Web Tasarım : 101 Medya © 2021. Cappadocia Cave House, ürgüp kaya otel, cabe house, cave hotel, nevsehir kaya otel, kaya otel, ürgüp kaya otel, ürgüp kaya ev, kapadokya cave hotel, kapadokya cave house, kapadokya ev, ürgüp cave hotel, urgup cave house.
Hemen Ara
WhatsApp Destek Hattı
İnstagram