Odalarımız

Kızılırmak Family Süit

Kızılırmak Family Süit

Bahçe katında bulunan Family Suite odamız tesisimizin en büyük odalarından biri olup 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği bir alana sahiptir. Ayrı oturma alanına sahip odamızda 1 adet Double ve 2 adet Single yatak mevcuttur. Bunun ile birlikte banyoda Jakuzi ve Duş seçenekleri bulunmaktadır. Ortak Verandaya açılmaktadır.

Odamızda; Kablosuz İnternet Bağlantısı, Mini bar, Saç Kurutma, Uydu Yayınlı LCD T.V. , Kettle ve Çay Kahve Seti, Merkezi Isıtma Bulunmaktadır…

 

Kapasite: 2 yetişkin 2 çocuk (talep üzerine ek yatak eklenebilir)

Boyut: 70m2

Odalarımız - Cappadocia Cave House | Kapadokya Kayal Otel | Kayal Otel Ürgüp | Nevşehir Kaya Otel

Hizmet ve kalite standartlarımız, Siz değerli misafirlerimizin tatilleri süresince duyacağı tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak Anadolu misafirperverliği ile şekillendirilmiştir. Otelimizde konforlu odalarınızda tarihi dokuyu hissedecek, ortamın büyüsüne kapılacak normal hayat telaşınızdan uzaklaşarak dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Misafirlerimize her anı özel kılacak olağanüstü zaman geçirebileceğiniz bir mekan hazırladık. Ekibimiz her türlü ihtiyacınızı karşılamaktan ve isteyebileceğiniz tüm özel aktiviteler ve organizasyonlara yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Cappadocia Cave House

Karağandere, Barbaros-2. Sk.
No:4 - 50400 Ürgüp/Nevşehir

Web Tasarım : 101 Medya © 2021. Cappadocia Cave House, ürgüp kaya otel, cabe house, cave hotel, nevsehir kaya otel, kaya otel, ürgüp kaya otel, ürgüp kaya ev, kapadokya cave hotel, kapadokya cave house, kapadokya ev, ürgüp cave hotel, urgup cave house.
Hemen Ara
WhatsApp Destek Hattı
İnstagram